Aurous

0.1

Müziğin popcorn zamanı

oy
0

14.2k

Bu uygulamayı oyla

Aurous, Internet üzerinde müzik arama ve dinleme şeklinizi değiştirmek amacıyla doğdu. Uygulamanın yaratıcıları tarafından tüm müzik kataloğunun sunucular üzerine yüklendiği Spotify gibi diğer hizmetlerin aksine, Auros uygulamasının altında yatan fikir şu, kullanıcılar indirme ve yükleme için akıllı bir dosya sistemi yoluyla lokal olarak kaydettikleri müzikleri paylaşırlar.

Program hem etkili hem de basit bir arayüze sahiptir. Dinlemek istediğiniz müzikleri bulmak için birleştirilmiş bir arama motoru kullanabilir ya da kendi müzik koleksiyonunuzu ihraç edebilirsiniz, ister yerel dosyalar ( FLAC, MP3, WAV, OGG) yoluyla ister Spotify, Soundcloud ya da VK gibi dış servislerden ihraç edilmiş çalma listeleri yoluyla.

Auros uygulamasını orjinal ve ilgi çekici yapan şey kendinize ait olmayan müzikleri indiremiyor olmanız, fakat takas yoluyla, müzikleri çevrim içi dinleme konusunda bir limit yok, üstelik sinir bozucu ya da uygulama içine yerleştirilmiş reklamlar olmadan dinleyebilirsiniz. Kanunları çiğnemeden müzik dinlemenin ilgi çekici bir yoludur ve kendi kullanıcılarının müzik koleksiyonlarına dayalı inanılmaz bir katalog sunar. Aynı zamanda, sunulan içerik filtrelenmiş ve mantıksal bir şekilde organize edilmiştir, hem albüm kapaklarını hem de sanatçıların ve şarkıların isimlerini görebilirsiniz.
Uptodown X